Praca: Referent ds. finansowo-księgowych ( staż )

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Referent ds. finansowo-księgowych ( staż )
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0960
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: komputer - obsługa

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, obsługa komputera, podstawowa znajomość obsługi programów biurowych, komunikatywność, umiejętność współpracy, dokładność, odpowiedzialność, kultura osobista, zaangażowanie,

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach