Praca: Psycholog (staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Psycholog (staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0983
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Psycholog

    Firma: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Warunki pracy Praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym. Stanowisko pracy wyposażone w telefon, kserokopiarkę, rzutnik multimedialny kserokopiarkę i komputer oraz w monitor ekranowy – czas pracy przy monitorze powyżej połowy dobowego wymiaru czasu...

    Dodane: 2024-10-16

  • Psycholog

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    zajęcia z dziećmi. Prowadzenie dokumentacji według przepisów MEN.Praca według harmonogramu, 5 godzin pracy w tygodnu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo-wychowawcza Uprawnienia:...

    Dodane: 2024-10-07

  • Psycholog (staż)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    osoby zarejestrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia Wymagania inne:

    Dodane: 2024-09-30

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone