Praca: Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Poszukujemy miłośników motoryzacji, kandydatów ambitnych, zmotywowanych, nastawionych na sukces i rozwój zawodowy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel w wypożyczalni samochodów
Miejsce pracy: Katowice

Do zakresu zadań zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie:
  • Obsługa klientów na terenie miasta Katowice oraz okolicach;
  • Wynajem samochodów;
  • Przygotowanie pojazdu dla klienta ( tankowanie, mycie i czyszczenie);
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oferujemy:
  • Pracę w firmie posiadającej nowoczesną flotę samochodów;
  • Min. 30% zniżki na przejazdy autami Panek Car Sharing;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Telefon służbowy oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy;
  • Kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych cenach;
  • Pracę na umowę zlecenie lub umowę o współpracy B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w dynamicznym zespole w największej sieci wypożyczalni samochodów w kraju
  • Przyjazną atmosferę.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Mile widziany status studenta/ucznia (w trybie zaocznym) lub własna działalność gospodarcza (lub możliwość jej założenia);
  • Preferowane zamieszkanie w Katowicach;
  • Dyspozycyjności;
  • Punktualności;
  • Uczciwości;
  • Odpowiedzialności;
  • Znajomości topografii Katowic i okolic;
  • Prawa jazdy i doświadczenia w prowadzeniu pojazdów;
  • Zamiłowania do motoryzacji.
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem niemieckim

    Firma: Concentrix

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Chcesz dołączyć do lidera branży obsługi klienta, który jest o krok przed wszystkimi? Co nas wyróżnia? Amerykańskie standardy Chcemy być wzorem dla naszych pracowników i innych firm Inwestujemy w przyszłość Jeśli: posługujesz się płynnie językiem...

    Dodane: 2022-12-03

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

  • Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta (Branża Paliw i Chemikaliów)

    Firma: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Opis stanowiska: Telefoniczna i mailowa obsługa klientów spółki Wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów Współpraca z Zewnętrznymi Dostawcami Badań Współpraca z wewnętrznym Działem Księgowości Przygotowywanie zestawień i raportów Nadzór...

    Dodane: 2022-12-01