Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1224
OBOWIĄZKI:

praca sprzedażowa Praca na terenie Śląska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

Wymagania: prawo jazdy kat. B, kultura osobista, sumienność, chęci do pracy, znajomość branży budowlanej i transportowej.

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 5 294 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Specjalista ds. Zarządzania Flotą Kontraktową

    Firma: PEKAES Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Pozyskiwanie oraz rozwój współpracy z Przewoźnikami działającymi na rynku międzynarodowym i krajowym Budowanie partnerskich i długofalowych relacji z Przewoźnikami Ścisła współpraca w zakresie zarządzania Przewoźnikami z innymi oddziałami spółki...

    Dodane: wczoraj

  • Przedstawiciel Handlowy

    Firma: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów Utrzymywanie relacji z klientami Negocjacje handlowe Nadzór nad realizacją kontraktów Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych Raportowanie Wymagania: Wykształcenie minimum średnie Doświadczenie w pracy na...

    Dodane: 2022-01-25

  • Handlowiec

    Firma: COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców Współpraca i bieżąca obsługa Klientów i Dostawców Raportowanie wyników pracy Wykształcenie minimum średnie Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych – warunek konieczny...

    Dodane: 2022-01-21

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone