Praca: Projektant konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Projektant konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0826
OBOWIĄZKI:
projektowanie konstrukcji stalowych, opracowywanie dokumentacji technicznej, współpraca z Działem Produkcji i z Działem Sprzedaży.Praca na 1 zmianę w godzinach 8.00-16.00 lub 7.00-15.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe techniczne, znajomość programu AutoCAD, mile widziane prawo jazdy kat. B, doświadczenie mile widziane (wybrany kandydat dołączy do czteroosobowego Działu Projektantów, gdzie będzie mógł się rozwijać i korzystać z ich doświadczenia)

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu