Praca: Praser tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Praser tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0612
OBOWIĄZKI:

Odbieranie, obróbka i odbieranie gotowego materiału, wizualna kontrola jakości detalu (tylko wizualna bez konieczności znajomości obsługi przyrządów pomiarowych oraz dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń). Ręczne prace transportowe (podnoszenie, dźwiganie, pchanie). Praca wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym – hala produkcyjna – z oświetleniem naturalnym, sztucznym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

System pracy czterobrygadowy w godz. 6:18:00, 18:00-6:00

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej