Praca: Pracownik utrzymania ruchu

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pracownik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/21/0510
OBOWIĄZKI:
proste prace stolarskie, uprawnienia na kotły parowe oraz wodne na paliwa o mocy pow. 30 kW, urządzenia i instalacje gazowe o mocy nie większej niz 5 kPa (piece gazowe)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, uprawnienia na kotły parowe oraz wodne na paliwa o mocy pow. 30 kW wymagane, uprawnienia urządzenia i instalacje gazowe o mocy nie większej niz 5 kPa (piece gazowe) wymagane, uprawnienia na wózek widlowy mile widziane

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

do 3 360 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich