Praca: Pracownik Utrzymania Czystości

Pracownik Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Bieruń
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Bieruń
To oferujemy:
  • Umowa zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o prace
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne, sportowe, ubezpieczenie grupowe
  • Uczciwe i terminowe wynagrodzenie
  • Praca od poniedziałku do piątku
Twoje zadania:
  • Maszynowe mycie posadzki
  • Zamiatanie, odśnieżanie
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w obsłudze maszyn myjących, sprzątających
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe
  • Dokładności i sumienności
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Sprzątaczka biurowa

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Sprzątanie biur.Praca od poniedziałku do piątku na 3/4 etatu od godziny 16.00.Miejsce wykonywania pracy Gliwice rejon ul. Pszczyńskiej.Oferta pracy wyłącznie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

    Dodane: wczoraj

  • Sprzątacz terenu budowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Spartanie terenu budowy, wynoszenie gruzów, wycieranie wycieków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

    Dodane: 2024-02-28

  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    sprzątanie i utrzymanie właściwego stanu sanitarno-higienicznego w budynku:sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalet, hali, stołówki, szatni, obsługiwanie odkurzaczy, szczotek do zamiatania, używanie środków czystości, zamiatanie, odkurzanie i mycie...

    Dodane: 2024-02-26