Praca: Pracownik transportu

MILIMEX S.A. poszukuje na stanowiska:

Pracownik transportu
Miejsce pracy: Bytom
Obowiązki:
  • transport prefabrykatów żelbetowych oraz stali zbrojeniowej przy wykorzystaniu suwnic sterowanych z poziomu „0" oraz wózków widłowych, na hali oraz na placu składowym,
  • transport materiałów na budowę,
  • kompletowanie zamówień,
  • konserwacja środków transportu.
Wymagania:
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, związanym z transportem,
  • kurs suwnicowego, operator wózka widłowego, prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • praca na 1 zmianę,
  • zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i jakości wykonywanej pracy,
  • praca w dynamicznym zespole,
  • szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy.