Praca: Pracownik sprzątający

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracownik sprzątający
Miejsce pracy: Orzesze
Numer: StPr/21/0813
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, ścieranie kurzu z mebli, wynoszenie śmieci, mycie i sprzątanie sanitariatówOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa zlecenie 3 m-ce z możliwością przedłużenia MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-180 Orzesze PRACA W DNIACH I GODZINACH:Pn-pt po 1 godzinie w przedziale 5.00-9.00 lub 18.00-22.00 (ok. 21 godz. m-czmie). Godziny pracy do ustalenia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

BRAKMogą być osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku.

Miejsce pracy:

Orzesze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych