Praca: Pracownik służby informacyjnej

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Pracownik służby informacyjnej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 26/4/2022
OBOWIĄZKI:

udzielanie informacji, weryfikacja uczestników współpraca ze służbami porządkowymi podczas Międzynarodowego Forum Miejskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - słaby

Wymagania inne:

niekaralność, dyspozycyjność, sumienność pełnoletność

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice