Praca: Pracownik produkcyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0410
OBOWIĄZKI:
Montaż elementów aluminiowych.Montaż, kompletowanie dociętych elementów.Umiejętność czytania rysunków technicznych w stopniu podstawowym.Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi jak: wiertarka, wkrętarka, frezarka.Praca na 2 zmiany w godzinach 6-14/14-22 również w soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik produkcji (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, sprawność fizyczna i zręczność manualna, umiejętność obsługi elektronarzędzi, wiertarki, wkrętarki, suwmiarki, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań, wymagane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu