Praca: Pracownik produkcyjny (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcyjny (m/k)
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: PP/DG/1121
Obowiązki:
  • obsługa komputera - sprawdzanie dostaw/zajmowanie się wysyłką towaru,
  • rozładunek samochodów z wyrobami hutniczymi,
  • kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,
  • układanie wyrobów hutniczych w regałach,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz prawidłowe oznaczanie wyrobów hutniczych dla klientów,
  • załadunek wyrobów hutniczych na środki transportu drogowego.
Wymagania:
  • umiejętność posługiwaniem się komputerem: Excel itp.,
  • znajomość branży stalowej/magazynowej,
  • rozładunki/załadunki towarów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kasę zapomogowo-pożyczkową,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kawę/herbatę,
  • program emerytalny,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne.