Praca: Pracownik Produkcji

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Gliwice

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Oferujemy
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska na umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet premii (wydajnościowa, absencyjno – stażowa, adaptacyjna, roczna)
  • Świetną atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy
Zadania
  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi
  • Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem
  • Wprowadzanie danych do komputera i wypełnianie dokumentacji
Twój Profil
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym, w branży motoryzacyjnej
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych doświadczeń
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie