Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/3088
OBOWIĄZKI:
produkcja części samochodowych, składanie drobnych elementów, zgrzewanie, sklejanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

miejsce pracy: siedziba pracodawcy ul. Zwycięstwa 14 m. 104, 44-100 Gliwice oraz teren Polski wg. zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    kontrola jakości w trakcie obsługi linii produkcyjnej, utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe.

    Dodane: 2022-12-05

  • Pracownik produkcji zbrojeń

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Wykonywanie pracy w pozycji stojącej, pracownik obsługuje maszyny na hali produkcyjnej oraz panel sterowniczy. Pracownik wykonuje proste rysunki techniczne. Pracownik wykonuje czynności takie jak cięcie, zginanie stali oraz spawanie elementów stalowych....

    Dodane: 2022-12-02

  • Pracownik produkcji komponentów hydraulicznych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    Pracownik odpowiedzialny jest za wykonywanie pracy na przydzielonym stanowisku/maszynie zgodnie z określonymi instrukcjami.W zależności od aktualnych potrzeb produkcyjnych pracownik odpowiada za :a) obsługę automatów tokarskich wielowrzecionowych, automatów...

    Dodane: 2022-12-02

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone