Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/1225
OBOWIĄZKI:
montowanie, załadunek, rozładunek szyb samochodowych ( podnoszenie ok. 18 kg), kontrola jakości szyb.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Mile widziane 2 miesięczne doświadczenie na produkcji.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 20,86 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    kontrola jakości w trakcie obsługi linii produkcyjnej, utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe.

    Dodane: 2022-12-05

  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    produkcja części samochodowych, składanie drobnych elementów, zgrzewanie, sklejanie Wymagania inne: miejsce pracy: siedziba pracodawcy ul. Zwycięstwa 14 m. 104, 44-100 Gliwice oraz teren Polski wg. zleceń

    Dodane: 2022-12-05

  • Pracownik produkcji zbrojeń

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Wykonywanie pracy w pozycji stojącej, pracownik obsługuje maszyny na hali produkcyjnej oraz panel sterowniczy. Pracownik wykonuje proste rysunki techniczne. Pracownik wykonuje czynności takie jak cięcie, zginanie stali oraz spawanie elementów stalowych....

    Dodane: 2022-12-02

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone