Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0641
OBOWIĄZKI:

Zapewnienie płynności produkcji poprzez montaż przy linii produkcyjnej okapów kuchennych oraz ich podzespołów. Przestrzeganie instrukcji jakościowych, dbałość o jakość produkowanego wyrobu. Wykonywanie czynności kontrolnych w ramach obsługiwanego stanowiska. Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymogami określonymi przez zakład pracy. Odpowiedzialność za realizację zadań. Praca na 2 zmiany od poniedziałku do soboty w godzinach 6-14,14-22

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wykształcenie: preferowane zawodowe, znajomość procesu produkcji okapów kuchennych, znajomość komponentów do okapów kuchennych, zdolności manualne, precyzja, umiejętność pracy w zespole, znajomość narzędzia 5S, wymagane min. 3 miesięczne doświadczenie zawodowe przy procesie produkcji okapów kuchennych w firmie produkującej duży sprzęt AGD

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu