Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/21/0576
OBOWIĄZKI:
praca przy produkcji piwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

znajomośc komputera

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    produkcja części samochodowych, składanie drobnych elementów, zgrzewanie, sklejanie Wymagania inne: miejsce pracy siedziba pracodawcy ul.Zwycięstwa 14 m. 104, 44-100 Gliwice oraz teren Polski wg. zleceń

    Dodane: 2021-11-30

  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    produkcja części samochodowych, sklejanie drobnych elementów, zgrzewanie, odlewy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: doświadczenie nie jest wymagane

    Dodane: 2021-11-29

  • Pracownik produkcji

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    produkcja balii ogrodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie, dokładność, sumienność,

    Dodane: 2021-11-29

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone