Praca: Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0417
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń do montażu przewodów gotowych, pakowanie komponentów, węży gumowych oraz przewodów gotowych, sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą, rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków oraz terminową ich realizację, dbanie o porządek w miejscu pracy, przestrzeganie i wdrażanie przepisów, procedur, instrukcji obowiązujących w firmie, wykonywanie innych poleceń przełożonego. Praca na trzy zmiany w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00. Praca również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: brak wymagańmile widziana umiejętność dodawania liczb po przecinku oraz znajomość rysunku technicznegoMile widziana umiejętność dodawania liczb po przecinku, mile widziana znajomość rysunku technicznegoUmowa o pracę na czas określony : "max do 18 miesięcy"Miejsce wykonywania pracy : ul. Brzezińska 50 41-404 Mysłowice, ul. Białobrzeska 20 41-412 MysłowiceWysokość wynagrodzenia: 2800,2900

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach