Praca: Pracownik produkcji - pakowacz

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Pracownik produkcji - pakowacz
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: 28/4/2022
OBOWIĄZKI:
* pakowanie i oklejanie produkowanego asortymentu; * kontrola jakości; * wypełnianie prostych raportów co-packingowych.
Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pakowacz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    - PAKOWANIE- PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI- PRACE PORZĄDKOWE- PRACE MAGAZYNOWE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: książeczka sanepidowska Wymagania inne: Wymagania: badania sanitarno-epidemilogiczne, orzeczenie do...

    Dodane: 2022-07-29

  • Pakowacz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    - pakowanie akcesoriów meblowych do woreczków;- zgrzewanie i znakowanie woreczków;- udział w kontroli jakości;- pakowanie do wysyłki; Wymagania inne: FPstaż do 30.11.2022r.gwarancja zatrudnienia I zmiana 06:00-14:00II zmiana 14:00-22:00wymagania: zdolności...

    Dodane: 2022-07-28

  • Pakowacz

    PAKOWANIE, PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI, PRACE PORZĄDKOWE, PRACE MAGAZYNOWE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: książeczka sanepidowska Wymagania inne: Wymagania: ważna badania sanitarno-epidemilogiczne, orzeczenie do...