Praca: Pracownik produkcji linii przetwórstwa szkła

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik produkcji linii przetwórstwa szkła
Miejsce pracy: Rogoźnik
Numer: StPr/24/1448
OBOWIĄZKI:
Obługa linii produkcyjnej do przetwórstwa szkła,wykonywanie prac związanych z produkcją szyby zespolonej,hartowniczej,luminiowej,kontrola jakości wytwarzanych produktów.Umowa na czaas określony 3 miesiące, godziny pracy od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Dświadczenie bardzo mile widziane w branży szklarskiej.Podstawowe umiejętności techniczne,dokładność powierzonych zadań,chęci i motywacja do pracy.

Miejsce pracy:

Rogoźnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie