Praca: Pracownik prac pomocniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik prac pomocniczych
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/1218
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych zadań na zlecenie takich jak: prace pomocnicze na liniach produkcji, przenoszenie i przemieszczanie towarów, surowców, pakowanie, sprzątanie i porządkowanie miejsc pracy.Miejsce wykonywania pracy: wg.zlecenia zleceniodawcy na terenie Polski, Ruda Śląska, Chrzanów, ilość godzin w miesiącu: 80, stawka godzinowa: 19,70 , praca w godzinach od 06:00 do 22:00 według ustalonego grafiku zgodnie z zapotrzebowaniem, praca również w weekendy i święta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 576 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie