Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1531
OBOWIĄZKI:
malowanie, stawianie ścianek, gipsowanie, prace wykończeniowe.Obecnie miejsce wykonywania pracy Gliwice.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie budowlane, umiejętności: prace wykończeniowe, gładzie, malowanie, stawianie ścianek, mile widziane prawo jazdy kat. B, doświadczenie w zawodzie.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu