Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Gostyń
Numer: StPr/21/0746
OBOWIĄZKI:
Roboty: tynkarskie, murarskie, żelbetowe, dociepleniowe, zbrojarskie.Miejsce odbywania stażu: GostyńCzas pracy stażysty: pn-pt 7.00-15.00Okres stażu: min. 3 m-ceProponowane zatrudnienie po stażu: umowa o pracę, min. 3 m-ce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe, mile widziane zasadnicze zawodowe/branżowe

Miejsce pracy:

Gostyń

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych