Praca: Pracownik ochrony

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Pracownik ochrony
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 37/5/2022
OBOWIĄZKI:
Nadzór bezpośredni galerii handlowej lub z wykorzystaniem systemu monitorującego, dbanie o bezpieczeństwo klientów oraz personelu, reagowanie na systemy alarmowe, raportowanie przebiegu służby.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, spostrzegawczość.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice