Praca: Pracownik ochrony - Konwojent

Solid MCG jest jedną z największych firm na rynku w zakresie Cash processingu.
W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik ochrony - Konwojent
Miejsce pracy: Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie bankowozem
  • Obsługa urządzeń bankomatowych
  • Odbiór, konwojowanie i deponowanie wartości

Nasze wymagania

  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Wpis na listę pracowników kwalifikowanych
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
  • zezwolenie na kierowanie pojazdem przewożącym wartości pieniężne

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowania
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość szkoleń