Praca: Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0431
OBOWIĄZKI:
Ochrona obiektu na terenie Katowic. Praca w godzinach 7.00-19.00 oraz 19.00- 7.00 wg grafiku. Praca przy monitoringu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, niekaralność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich