Praca: Pracownik obsługi monitoringu

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracownik obsługi monitoringu
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/0443
OBOWIĄZKI:
zadania:obserwowanie zdarzeń na terenie objętym monitoringiemobslugiwanie urządzeń monitoringu i łącznościidentyfikacja zdarzeń wymagających interwencji pracowników ochrony czy służb powiadamianie pracowników ochrony, służb zewnętrznych o zdarzeniach wymagających ich interwencjipozyskiwanie materiału dowodowegoprowadzenie dokumentacji - książki służby/książki dyżurówdbanie o czystość na stanowisku pracyOferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Ruda Śląska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

praca na III zmiany7.00-15.0015.00-23.0023.00-07.00praca w godzinach pory nocnej (pora nocna ustalona u Pracodawcy 23.00-07.00)gwarancja zatrudnieniaorzeczenie o niepełnosprawności mile widziane

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej