Praca: Pracownik obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik obsługi klienta
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/24/1349
OBOWIĄZKI:
Obsługa solarium, obsługa klienta, obsługa komputera.Umowa na czas określony godziny pracy : I zmiana od 09:00 do 17:00; II zmiana od 11:00 do 19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne.Umiejętność obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie