Praca: Pracownik magazynu - sklep internetowy

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Pracownik magazynu - sklep internetowy
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 22/4/2022
OBOWIĄZKI:
kompletowanie zamówień, pakowanie paczek według określonych standardów
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

chęć i motywacja do pracy, punktualność, dokładność, znajomość kosmetyków samochodowych będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:

Katowice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 20 do 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik magazynu

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    zaopatrzenie w materiały i wyroby zgodne jakościowo z obowiązującymi wymaganiami, składowanie, właściwe oznakowanie i rotację wyrobów gotowych w magazynie wg zasady FIFO "pierwsze wchodzi - pierwsze wychodzi", załatwianie spraw reklamacyjnych ilościowych,...

    Dodane: 2022-07-04

  • Pracownik magazynu

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    prace magazynowe, kompletowanie i pakowanie zamówień Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: doświadczenie na podobnym stanowisku

    Dodane: 2022-06-23

  • Pracownik Logistyki

    Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Do Twoich głównych zadań będzie należało: przyjmowanie towaru od dostawców, liczenie oraz sprawdzanie jakości dostarczanych towarów prowadzenie dokumentacji dostaw zgodnie z obowiązującymi przepisami współpraca z działami sprzedaży w zakresie...

    Dodane: 2022-06-14

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone