Praca: Pracownik linii produkcyjnej

Ogłoszenie numer: 6951969, z dnia 2022-05-18

COBRA EUROPE Sp. z o.o.

międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Opis stanowiska

  • Przygotowanie produkcji
  • Bieżąca kontrola i nadzorowanie maszyn produkcyjnych
  • Zapewnienie określonych standardów jakości wyrobów

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy zmianowej (III zmiany)

  • Zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie z systemem premiowym

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

  • przyjazną atmosferę w pracy