Praca: Pracownik linii produkcyjnej

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów z branży automotive poszukujemy osób do pracy na linię montażu jako:

Pracownik linii produkcyjnej
Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: PLP/010/MKO

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze: 3050 zł brutto
  • Atrakcyjny system premiowania: premię absencyjną, jakościową, regulaminową
  • Premie świąteczne
  • Paczki dla dzieci pracowników
  • Możliwość skorzystania z dofinansowanych benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (3-2-1)

Zadania:

  • Prace związane z produkcją i montażem dachów cabrio
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie i klejenie
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Technik produkcji

    Firma: Nosag Polska Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Opis Stanowiska: Ustawianie i kontrolowanie parametrów maszyn i urządzeń produkcyjnych Walidacja i sprawdzanie poprawności działania maszyny produkcyjnej Montaż i demontaż matryc oraz form Ustawianie i regulacja wyrobu Uruchamianie i zatrzymywanie procesu...

    Dodane: 2021-11-30

  • Pracownik obróbki drewna / Operator Maszyn do Obróbki Drewna

    Firma: P.H.P. "SIGRO II" SP. Z O.O.

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Obsługa linii produkcyjnej – wkładanie na taśmę podawczą elementów drewnianych Odbiór elementów drewnianych z taśm odbiorczych i sortownicy , sortowanie i układanie na palety Bieżąca kontrola jakości półproduktów i wyrobów gotowych Wsparcie...

    Dodane: 2021-11-24

  • Operator Linii Produkcyjnej

    Firma: PL Europainting Sp. z o.o.

    załadunek oraz rozładunek linii produkcyjnej zgodnie z kartą operacyjną, kontrola, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą procedurą. wykształcenie zasadnicze, średnie zawodowe umiejętność pracy w zespole, sumienność,...

    Dodane: 2021-11-23