Praca: Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1039
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób, które ukończyły 50 roku życia, a nie ukończyłu 60 roku życia zgodnie z art. 60d ustawy.(RPO)Wykształcenie: brak wymagań, mile widziana obsługa kos spalinowych, zakres zadań: koszenie, grabienie, sprzątanie ternów zew.; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Robotnik gospodarczy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach