Praca: Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2606
OBOWIĄZKI:

Prace fizyczne m.in. budownictwo, magazyny, zakłady przemysłowe, mechaniczne i produkcyjne.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

miejsce pracy siedziba pracodawcy ul. Szobiszowicka 1 Gliwice oraz teren Polski

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik pralni

    Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Oferta: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Stawka zasadnicza + premia miesięczna Praca w systemie II-zmianowym Manpower Premium (zniżki, karta MultiSport, ubezpieczenie PZU) Praca w stabilnej i renomowanej firmie Możliwość zdobycia cennego...

    Dodane: dzisiaj

  • Robotnik wyładunkowy

    Firma: DB Cargo Polska S.A.

    Lokalizacja: śląskie/ Sławków

    Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - DB Cargo Spedkol...

    Dodane: 2021-10-19

  • Pracownik fizyczny

    Firma: PPHU DALPOL Palion Tomasz

    Lokalizacja: śląskie/ Siemianowice Śląskie

    Oferowana praca obejmuje wiele aspektów związanych z produkcją i zabudową jachtów. Poszukujemy osób do wykonywania poniższych prac: montaż elementów drewnianych, mebli, drzwi i okien na jachtach, prace wykończeniowe, laminowanie, nakładanie szpachli,...

    Dodane: 2021-10-13

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone