Praca: Pracownik Działu Zakupu (Back-Office)

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz  prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Działu Zakupu (Back-Office)
Zadania:
  • Koordynowanie obiegu dokumentacji zakupowej;
  • Obróbka dokumentów zakupowych (sprawdzanie / weryfikowanie / wprowadzanie do systemu komputerowego);
  • Awizowanie dostaw materiału na magazyny;
  • Kontakt z dostawcami, handlowcami
  • Monitorowanie terminów dostaw materiału na magazyny;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, obowiązkowość, zaangażowanie
  • Obsługa komputera (MS Office);
  • Mile widziana znajomość systemu Fastprofit / INTRAdok.
Oferujemy:
  • Ciekawą i ambitną prace zespołową;
  • Stabilne zatrudnienie w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.