Praca: Pracownik Działu Serwisu Fabrycznego

Pracownik Działu Serwisu Fabrycznego
Miejsce pracy: Łaziska Górne

Dynamicznie rozwijająca się spółka, producent urządzeń grzewczych dla budownictwa i przemysłu, wchodząca w skład międzynarodowego koncernu poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • realizacja uruchomień i przeglądów urządzeń
  • naprawy produktów w ramach usług gwarancyjnych
  • realizacja napraw w ramach usług pogwarancyjnych
  • doradztwo techniczne, wsparcie autoryzowanych serwisów
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska, Energetyka, Ogrzewnictwo i Klimatyzacja)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń
  • znajomość zagadnień techniki grzewczej
  • komunikatywność pozwalająca na kontakt z Klientem
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność związana z częstymi wyjazdami służbowymi
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, PowerPoint)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów technologicznych
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowym zespole
  • stałe wynagrodzenie
  • pracę w przyjemnej atmosferze
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów
Prosimy o dopisanie w aplikacji następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U. Z 2002r. Nr 101, poz. 923 ze zmianami.”