Praca: Pracownik działu magazynu i wysyłki

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu magazynu i wysyłki
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza | Numer ref.: PMW/058/AZA

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień
  • Wdrożenie do pracy oraz nauka obsługi systemu do rejestrowania przesyłek
  • Możliwość przejścia w struktury firmy
  • Praca na dwie zmiany - brak pracy w porze nocnej
  • Otrzymasz kluczyk na bezpłatną kawę
  • Wsparcie Konsultanta Manpower na każdym etapie procesu rekrutacji
  • Wolne weekendy
  • Przyjacielska atmosfera w pracy
  • Dostęp do pakietu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia

Wymagania:

  • Mile widziane aktualne uprawnienia UDT
  • Zmotywowanie do pracy
  • Energiczna osobowość
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy
  • Podstawowe doświadczenie w pracy magazynowej

Zadania:

  • Standardowe zadania magazynowe
  • Rozładunek i odbiór przesyłek
  • Rejestrowanie przesyłek w systemie SAP
  • Pakowanie
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik Działu Przyjęcie Towaru

    Firma: Selgros Cash&Carry

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Do Twoich zadań będą należeć m.in.: rejestrowanie towaru w systemie gospodarki towarowej, rozładunek i załadunek towaru, składowanie i magazynowanie towaru, przemieszczanie towaru ręcznie oraz za pomocą wózków jezdniowych. Poszukujemy Osób:...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik magazynowy (m/k)

    Firma: Trenkwalder

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    rozładunek towaru, który jest wykorzystywany do produkcji, oraz załadunek gotowych już towarów za pomocą wózka jezdniowego, dostarczanie komponentów potrzebnych do procesu produkcji (za pomocą wózka widłowego), są to najprostsze wózki...

    Dodane: 2021-12-01

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    prace magazynowe: przyjęcia towarów, przyjmowanie towarów i zajmowanie się zwrotami :) praca przy pomocy skanera i komputera (podstawowa znajomość), dbałość o utrzymanie standardów jakościowych w magazynie, doświadczenie na ww. stanowisku mile widziane!...