Praca: Pracownik działu księgowości

Ogłoszenie numer: 7737054, z dnia 2022-12-05

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Pracownik działu księgowości

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • bieżące zadania związane z działem księgowości
  • praca według poleceń przełożonych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość programu enova
  • doświadczenie w księgowości
  • znajomość programów księgowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku