Praca: Pracownik działu księgowości-fakturzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik działu księgowości-fakturzystka
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1343
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, (Projekt POWER).Wykształcenie: średnie; dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel; podstawowa znajomość zagadnień księgowych; dobra znajomość obsługi komputera; zakres obowiązków: wystawianie i archiwizowanie dokumentów księgowych, bieżące prace z dokumentami księgowymi; wystawianie faktur; przygotowywanie raportów dot.sprzedaży; nadzorowanie rozliczeń z kontrahentami; archiwizacja dokumentów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwioce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach