Praca: Pracownik Działu Exportu

Ogłoszenie numer: 5888112, z dnia 2021-11-15

Jesteśmy liderem na rynku artykułów marketingowych, obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik działu exportu z bardzo dobrą znajomością j.angielskiego i/lub niemieckiego.

Pracownik Działu Exportu

Miejsce pracy: śląskie / Bytom

Opis stanowiska

  • obsługa klientów z bazy firmy
  • pozyskiwanie klientów z obsługiwanego rynku
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość wybranego języka obcego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • zdolności interpersonalne i handlowe
  • umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi
  • rzetelność i odpowiedzialność

  • bardzo dobra organizacji pracy własnej

  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Comarch
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • wynagrodzenie 5 000 – 9 000 zł brutto

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji