Praca: Pracownik biurowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracownik biurowy(staż)
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0856
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Staż - technik prac biurowych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Dział Lecznictwa Uzdrowiskowego: - wprowadzanie danych do systemu kancelaryjnego i przygotowywanie wysyłki dokumentów do świadczeniobiorców i świadczeniodawców, - wysyłka pism i archiwizacja dotycząca zwrotów skierowań na leczenie uzdrowiskowe, -...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik biurowy (staż)

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    w załączniku Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: komputer - obsługa Wymagania inne: wykształcenie średnie, obsługa komputera,

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik biurowy

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

    Lokalizacja: śląskie/ Jaworzno

    wg programu stażu Wymagania inne: analityczne zdolności myślenia, sprawność w planowaniu

    Dodane: wczoraj

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone