Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Kobiór
Numer: StPr/22/0164
OBOWIĄZKI:
adresowanie listów i przygotowywanie poczty do wysyłki, fakturowanie, szkolenie BHP i p. poż, obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, telefoniczna obsługa klienta, archiwizowanie dokumentacji, nauka programu księgowego-podstawowe, księgowanie dokumentów zakupu, magazynu, przygotowywanie umów i innych dokumentów firmowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba do 30 r.ż., wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, sumienność, punktualność

Miejsce pracy:

Kobiór

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie