Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0157
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, zapoznanie się z Regulaminem Organizacyjnym i Regulaminem pracy PUP w Będzinie, zapoznanie się z przepisami Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, zapoznanie się z przepisami o ochronie danych osobowych i KPA, obsługa urządzeń biurowych, współpraca z pracownikami PUP, pomoc w przygotowaniu bieżących spraw, odbieranie teklefonów, komunikowanie się z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie (w trakcie studiów)/ wyższe. Bardzo dobra obsługa komputera - powyżej 4 godz.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie