Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0137
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się z techniką pracy biurowej i jej organizacją w sekretariacie wydziału, biurze podawczym;protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach;przyjmowanie i wysyłanie korespondencji;wykonywanie czynności kancelaryjnych w sekretariacie, a to m.in.:- sporządzenie wezwań, zawiadomień i innych pism urzędowych,- wprowadzanie spraw do programu informatycznego SAWA,- przygotowanie akt na posiedzenia,- wykonywanie innych czynności kancelaryjnych zleconych przez kierownika sekretariatu.Miejsce odbywania stażu: MikołówCzas pracy stażysty: pn-pt 7.30-15.30Okres stażu: min. 3 m-ceProponowane zatrudnienie po stażu: umowa zlecenie, 3 m-ce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie z maturą

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych