Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/3079
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy.Wykształcenie: średnie; obsługa komputera, prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: odbieranie oraz notowanie zgłoszeń awaryjnych, wysyłanie i odbieranie korespondencji, jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice Łabędy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach