Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0986
OBOWIĄZKI:
Prace biurowe, obsługa klienta, sprzedaż internetowa, przygotowanie towaru pod wysyłkę oraz wysyłka sprzedanego towaru, inne czynności zlecone przez przełożonego.Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:00 do 15:00.I umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące.II umowa na czas określony. Docelowo umowa na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne. Znajomość i sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych takich jak: Facebook, Instagram, Twitter.Umiejętność obsługi portali do sprzedaży np. OLX, Allegro, Gumtree.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie