Praca: Pracownik biura obsługi klienta i magazynu

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik biura obsługi klienta i magazynu
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0607
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, archiwizacja dokumentów sprzedażowych i zakupowych, nauka wprowadzania dokumentów sprzedażowych i zakupowych, nauka kompletowania dokumentów sprzedażowych, nauka przyjmowania i rejestrowania dokumentów księgowych, nauka przygotowania e-dokumentów do programu księgowego, nauka wprowadzania miesięcznych aparató kasowych, nauka przygotowania p0roduktów do ich sprzedaży i wysyłki, nauka realizacji zamówień składanych przez nabywców, nauka metod windykacji, nauka ewidencjonowania i sprawdzania stanów magazynowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, komputerr powyżej 4 godz.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie