Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi,

usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Sosnowiec
Zadania:
  • obsługa dedykowanego programu komputerowego magazynowo-sprzedażowego oraz procesów wystawiania dokumentów i obsługi klienta.
  • Uwaga! Praca 3 zmianowa / 5 dni w tygodniu
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w dużej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • dofinansowanie do kart MultiSport.