Praca: Pracownik administracji w dziale inżynieringu (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik administracji w dziale inżynieringu (m/k)
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: PADI/SOS/0522
Obowiązki:
  • praca z danymi w Excel,
  • wsparcie administracyjne,
  • telefoniczne oraz mailowe wyjaśnianie niejasności w języku angielskim,
  • wsparcie bieżącej pracy działu inżynieringu.
Wymagania:
  • mile widziani studenci ostatnich lat lub absolwenci szkół technicznych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca kontakt mailowy oraz telefoniczny,
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • dobra znajomość pakietu Ms Office – w szczególności Excel.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i zdobycia pierwszego doświadczenie w pracy,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością przedłużenia współpracy zmieniając umowę zlecenie na umowę o pracę - masz wybór!
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy!