Praca: Portier

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Portier
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/24/0644
OBOWIĄZKI:
Wydawanie kluczy, obserwacja przemieszczających się osób, obserwacja obrazu z kamer telewizji dozorowej, prowadzenie dokumentacji, informowanie przełożonych o wszystkich istotnych zdarzeniach mających wpływ na zabezpieczenie dozorowanego obiektu. Praca od pon. do pt. w godzinach 6-14,14-22
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej